PZ1AH6V8B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH6V8B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6957919
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@3V 1W 3Ω 6.46V~7.14V 6.8V 700Ω SOD-123HE Zener Diodes ROHS