CGS283U025V3C
MFR.Part #
CGS283U025V3C
JLCPCB Part #
C7228558
Package
Bolt,D50.8xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 25V 28000uF 28mΩ@120Hz 50.8mm 7.5A@120Hz 79.38mm 螺栓,D50.8xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS