383LX561M450N052
MFR.Part #
383LX561M450N052
JLCPCB Part #
C3722005
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 2.2A@120Hz 3000hrs@105℃ 40mm 450V 50mm 560uF ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS