947C211K122CBMS
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947C211K122CBMS
JLCPCB Part #
C3794687
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 210uF 230V、1.2kV ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS