MC22FA122J-TF
MFR.Part #
MC22FA122J-TF
JLCPCB Part #
C7225235
Description
-55℃~+125℃ 1.2nF 100V 2mm 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS