381LR271M450A032
MFR.Part #
381LR271M450A032
JLCPCB Part #
C2624101
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.72A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 35mm 37mm 450V 491mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS