MC22FF101G-F
MFR.Part #
MC22FF101G-F
JLCPCB Part #
C5768229
Description
-55℃~+125℃ 100pF 1kV 4mm 5.7mm ±2% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS