171155J160O-F
MFR.Part #
171155J160O-F
JLCPCB Part #
C3790222
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 90V、160V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS