MC22FA122J-F
MFR.Part #
MC22FA122J-F
JLCPCB Part #
C6300111
Package
2220
Description
-55℃~+125℃ 1.2nF 100V 2mm 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS