E36D300LPN443UDA5U
MFR.Part #
E36D300LPN443UDA5U
JLCPCB Part #
C7177745
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 28.6mm 30V 44000uF 63.5mm 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS