E36D630HPN823MDA5U
MFR.Part #
E36D630HPN823MDA5U
JLCPCB Part #
C3815147
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 15.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 28.58mm 6.8mΩ@120Hz 63.5mm 63V 82000uF ±20% 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS