ESMQ451ELL100MJ20S
MFR.Part #
ESMQ451ELL100MJ20S
JLCPCB Part #
C5114002
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 10uF 2000hrs@85℃ 21.5mm 450V 5mm 80mA@120Hz ±20% 插件,D10xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS