APXT4R0ARA681MF80G
MFR.Part #
APXT4R0ARA681MF80G
JLCPCB Part #
C6125285
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 142.5mA@120Hz 15000hrs@105℃ 22mΩ 4V 6.3mm 680uF 8mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS