E36D350CHN104TDA5U
MFR.Part #
E36D350CHN104TDA5U
JLCPCB Part #
C3812726
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.1F 105mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 35V 63.5mm 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS