E36D201HPN802QEE3U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D201HPN802QEE3U
JLCPCB Part #
C7177728
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 143mm 200V 31.8mm 76.2mm 8000uF 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS