E36D251CPN912TEE3U
MFR.Part #
E36D251CPN912TEE3U
JLCPCB Part #
C20232896
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 143mm 250V 31.8mm 76.2mm 9100uF Bolt,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS