E36D201HPN852TEE3U
MFR.Part #
E36D201HPN852TEE3U
JLCPCB Part #
C20232882
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 143mm 200V 31.8mm 76.2mm 8500uF Bolt,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS