EKMS161VSN222MR45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMS161VSN222MR45S
JLCPCB Part #
C6547744
Package
Plugin,D30xL47.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2200uF 3000hrs@105℃ 30mm 4.05A@120Hz 45mm ±20% 插件,D30xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS