E32D401LPN272MDB7U
MFR.Part #
E32D401LPN272MDB7U
JLCPCB Part #
C7177692
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2700uF 28.6mm 400V 63.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS