APSF2R5ELL122MF08S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APSF2R5ELL122MF08S
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 2.5V 2.5mm 20000hrs@105℃ 5.9A@100kHz 5mΩ 6.3mm 9mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS