B43564A4688M3
MFR.Part #
B43564A4688M3
JLCPCB Part #
C1617677
Description
-25℃~+85℃ 144.2mm 15000hrs@85℃ 16A@100Hz 29mΩ@100Hz 31.7mm 350V 6800uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS