B43454A9398M
MFR.Part #
B43454A9398M
JLCPCB Part #
C1617391
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10.3A@100Hz 106.7mm 31.7mm 3900uF 400V 5000hrs@85℃ 53mΩ@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS