ERWF451LGC272MDB5U
MFR.Part #
ERWF451LGC272MDB5U
JLCPCB Part #
C5735899
Package
Bolt,D63.5xL119mm
Description
-25℃~+85℃ 10.1A@120Hz 119mm 2700uF 28.6mm 450V 63.5mm ±20% Bolt,D63.5xL119mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS