SMAC25-27J-RC
MFR.Part #
SMAC25-27J-RC
JLCPCB Part #
C7083055
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
27nH 3.5A 4mΩ ±5% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS