SMAC25-47J-RC
MFR.Part #
SMAC25-47J-RC
JLCPCB Part #
C3222504
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
3A 47nH 5.6mΩ ±5% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS