PCHC40-100M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCHC40-100M-RC
JLCPCB Part #
C5844757
Package
SMD,13.2x9.9mm
Description
10uH 3.3A 40mΩ ±20% SMD,13.2x9.9mm Power Inductors ROHS