WLAC293AZ0G47NLB
MFR.Part #
WLAC293AZ0G47NLB
JLCPCB Part #
C3249334
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
3A 47nH 5.6mΩ ±2% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS