SMAC25-22J-RC
MFR.Part #
SMAC25-22J-RC
JLCPCB Part #
C5899778
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
22nH 3A 4.2mΩ ±5% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS