SLPX123M016C1P3
MFR.Part #
SLPX123M016C1P3
JLCPCB Part #
C7082744
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 16V 25mm 25mm 3.01A@120Hz 3000hrs@85℃ 55mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS