380LX101M500J042
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LX101M500J042
JLCPCB Part #
C3723679
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1.1A@120Hz 100uF 10mm 2.013Ω@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 40mm 500V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS