B43508B2397M82
MFR.Part #
B43508B2397M82
JLCPCB Part #
C1603640
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
200V 25mm 25mm 390uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS