380LX682M016J202
MFR.Part #
380LX682M016J202
JLCPCB Part #
C3722136
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 10mm 110mΩ@120Hz 16V 20mm 25mm 3000hrs@85℃ 6800uF ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS