SEK101M050ST
MFR.Part #
SEK101M050ST
JLCPCB Part #
C4155488
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.59Ω 100uF 11mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS