REC3.5-1205SRW/R8/A/CTRL/X1
MFR.Part #
REC3.5-1205SRW/R8/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C7042736
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 3.5W 5V 700mA 80% 8kV 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS