REC10-4812DRW/H2/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC10-4812DRW/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C7337830
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
10W 12V 2 2kV 36V~75V 416mA 86% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS