R0.25S12-243.3/P-R
Extended
MFR.Part #
R0.25S12-243.3/P-R
JLCPCB Part #
C7035894
Package
SMD-10P,12.8x10.7mm
Description
1 1kV 21.6V~26.4V 250mW 3.3V 60%~70% 76mA SMD-10P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS