REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL
Description
-40°C ~ 75°C 1 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm) 18V 1A 24-SMD module, 18 leads 3.3V 5 W 6 kV 77% 9V Enable, Active Low ITE (commercial), medical Isolation module Remote on/off, SCP Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS