PC795-1A-C2-12C-RN-X
MFR.Part #
PC795-1A-C2-12C-RN-X
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 2ms 75V@DC 7ms AgSnO2 - Automotive Relays ROHS