PC323-12L-X
Extended
Manufacturer
Picker Components
MFR.Part #
PC323-12L-X
JLCPCB Part #
C6730133
Description
-40℃~+90℃ 1.5ms 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 4.5ms AgNi + Gold plated Plugin Signal Relays ROHS