PC793-1A-C2-12S-RN-X
Extended
Manufacturer
Picker Components
MFR.Part #
PC793-1A-C2-12S-RN-X
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 120V@DC 12V AgSnO2 - Automotive Relays ROHS