E36D401LPN331MA54U
MFR.Part #
E36D401LPN331MA54U
JLCPCB Part #
C6941593
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-40℃~+85℃ 1.53A@120Hz 12.7mm 330uF 35mm 400V 495mΩ@120Hz 54mm ±20% 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS