EKMQ630ELL470MF11D
MFR.Part #
EKMQ630ELL470MF11D
JLCPCB Part #
C1597160
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 216mA@100kHz 47uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS