ELXG250VSN472MQ25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXG250VSN472MQ25S
Description
-40℃~+105℃ 1.6308A@100kHz 10mm 25.4mm 25V 27mm 4700uF 5000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS