E36D630LPN332AA54U
MFR.Part #
E36D630LPN332AA54U
JLCPCB Part #
C3813276
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-40℃~+85℃ 0%~+30% 12.7mm 2000hrs@85℃ 3300uF 35mm 54mm 63V 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS