EKMH401VNN471MA40U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH401VNN471MA40U
JLCPCB Part #
C3721177
Package
Plugin,D35xL4mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 470uF 4mm ±20% 插件,D35xL4mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS