SVC53C3A16D2-100.000M
Extended
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
MFR.Part #
SVC53C3A16D2-100.000M
JLCPCB Part #
C6689877
Package
SMD
Description
-10℃~+60℃ 100MHz 25mA 3.3V CMOS ±50ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS