SVC53C3C38D2-50.000M
MFR.Part #
SVC53C3C38D2-50.000M
JLCPCB Part #
C7021813
Description
-30℃~+85℃ 25mA 3.3V 50MHz CMOS ±20ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS