RDC30-470K-RC
MFR.Part #
RDC30-470K-RC
JLCPCB Part #
C6642604
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
19A 24mΩ 47uH 9A ±10% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS