PTHF75-59H
MFR.Part #
PTHF75-59H
JLCPCB Part #
C17519810
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
30mΩ 5.9A 6.7A 75uH ±10% Plugin,D=27.9mm Power Inductors