RDC30-472K-RC
MFR.Part #
RDC30-472K-RC
JLCPCB Part #
C5863862
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
1.7A 1.86Ω 1A 4.7uH ±10% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS